Pomoc Drogowa

Nasze lawety dojeżdzają na teren całego trójmiasta, a także do niektórych miejsc poza Gdańskiem, Gdynią i Sopotem. Laweta Gdańsk to gwarancja najwyższej jakości usług i bardzo niskiego czas oczekiwania.

Laweta Gdańsk – siedziba i dojazd

Siedziba naszej firmy, a zarazem miejsce „spoczynku” naszych lawet to ul. Jaśkowa Dolina w Gdańsku. Niemal dokładnie środek Gdańska, zapewnia możliwość bardzo szybkiego dojazdu w każde miejsce Trójmiasta oraz okoliczne miasta np. Pruszcz Gdański czy Kowale. Pomoc drogowa w Gdańsku działa 24/7, zadzwoń na nasz numer a na pewno odbierzemy i wyślemy lawetę we wskazane przez Ciebie miejsce.

Samochody pomocy drogowej

Laweta Gdańsk jest niezawodna ze względu na świetny sprzęt oraz doświadczonych pracowników wysyłanych do każdego zgłoszenia. Nasi kierowcy mają kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu samochodów pomocy drogowej, a nasze lawety to niezawodne samochody marki Iveco.

Jakość usług Emer Auto

Emer Auto istnieje od 2010 roku, oferując najwyższą jakość usług potwierdzoną przez setki zadowolonych klientów. Przy wszystkich oferowanych przez nas usługach (w tym oczywiście pomocy drogowej) kierujemy się satysfakcją klientów, dlatego zachęcamy do kontatku drogą elektroniczną i oceny naszych usług.